Символ віри, як вираження основних істин Православної віри
Вступ
Актуальність твору для Київської Духовної Семінарії по догматичному богослов’ю на тему: «Символ віри, як вираження основних істин Православної віри», полягає в тому, щоб привести важливі висновки із історичних та богословських джерел авторитетну думку святих отців та богословів з цього питання.
Віровизначення II Вселенського Собору в Константенополі (381); прийнятий як головне сповідання віри як правосл. Церквою, так і орієнтальними нехалкідонськими Церквами та з додаванням Filioque – католич. Церквою та помірними протестантами - англіканами та лютеранами, тобто переважною більшістю християн. Найдавніша назва Нікео-Цареградського Символа Віри — «віра 150 отців» (за кількістю отців II В селенського Собору).
Розділ 1.1. Формування Символу Віри
В основі Нікео-Цареградського Символу Віри початково був закладений на Нікейському Першому Вселенському Соборі. Думка про необхідність доповнення Нікейського Символу Віри була сформована отцями -кападокійцями: свт. Василь Великий, свт. Гегоргій Богослов. Каппадокійці неодноразово заявляв про достатність Нікейського Символу, наприкінці життя висловився за включення до Символу «славослів'я» Св. Духа . Один із головних учасників II Вселенського Собору, являється свт. Григорій Богослов, який свідчив у тому, що отці Собору були вірні Нікейському Символу, але «деталізували недостатньо сказане» у ньому Св. Духу….
Замовити курсову роботу для Духовної Семінарії Замовити твір для Духовної Семінаріїї Замовити реферат для Духовної Семінарії Замовити контрольну роботу для Духовної Семінарії
Висновки
В нашій семестровій роботі для Київської Духовної Семінарії по догматичному богослов’ю на тему: «Символ віри, як вираження основних істин Православної віри» ми зробили наступні висновки.
1. Формування Символу віри в період Вселенських Соборів, являється важливим етапом…
2. Богословське значення Символу віри, полягає в його термінологічній та …
3. Історичне значення Символу віри, полягає в його …