Англійська мова

041 Б ОК 2 Англійська мова

Обсяг: 5 кредитів ЄКТС Семестр: ІІ- IV, Рік: 2021-2022 Дні, Час, Місце: згідно розкладу

Інформація про викладача

Ім’я    Ткачова    Віталіна    Леонідівна

Контакти

E-mail: vitatkachova7@gmail.com; тел. 0930237247

Робоче місце

Кафедра Священного Писання (вул.Трьохсвятительська,8)

Години

консультацій

понеділок з 15:00 до 16:00 год.

Опис курсу

Дисципліна «Англійська мова» призначена для бакалаврів, які будуть орієнтуватися в іншомовному середовищі, формування в студентів спеціалізованих англомовних комунікативних компетенцій в галузі читання, говоріння й аудіювання для забезпечення спілкування в професійно-трудовій сфері через формування у студентів комунікативну, лінгвістичну і соціокультурну компетенції; позитивне ставлення до оволодіння як мовою, так і культурою англомовного світу; вміння міжособистісного спілкування, необхідного для повноцінного функціонування як у навчальному середовищі, так і за його межами, а також виховувати та розвивати у студентів почуття самосвідомості.

У результаті вивчення навчальної дисципліни студенти будуть:

•    мати концептуальні знання, набуті у процесі навчання та професійної діяльності, включаючи певні знання сучасних досягнень та критично осмислювати основні теорії, принципи, методи і поняття у навчанні та професійній діяльності у галузі богослів’я;

•    знати правила використання іноземною мовою основних граматичних конструкцій, характерних для професійного мовлення і необхідних для розвитку практичних навичок володіння нею;

•    знати правила церковного читання українською та церковнослов’янською мовами, основні богослужбові тексти та особливості, які пов’язані з богослужбовим річним колом.

Передують вивченню дисципліни: «Українська мова (за професійним спрямуванням)».

Мета навчання

Після успішного закінчення курсу студенти будуть здатні:

•    спілкуватися, створювати та презентувати наукові тексти різних жанрів іноземною мовою у науковій діяльності

•    генерувати нові ідеї (креативність), творчий підхід в розробці ідей та досягненні цілей

1

дослідження у практичних ситуаціях до міжособистісної взаємодії та праці в команді;

•    активно використовувати різні мови для спілкування; розуміти, висловлювати та інтерпретувати поняття, факти, думки, почуття як усно так і письмово; уміння слухати, говорити, читати та писати у відповідних соціальних та культурних контекстах;

•    володіти навиками читацького виконання богослужбових текстів (псалми, Апостол, Євангеліє і молитви тощо) та технічною основою для реалізації читацько-виконавського процесу в богослужінні;

•    використовувати елементи музичної грамоти, богослужбові тексти та мелодійний ряд восьми гласів під час звершення православного богослужіння.

Форми і методи навчання

Курс буде викладений у формі лекцій (18 год.) та практичних занять (72 год.), організації самостійної роботи студентів в бібліотеках та комп’ютерних мережах (60 год.). Викладач використовуватиме проблемні та інтерактивні методи навчання, консультації.

Організація навчання

Обсяг

Тема

Частини (семестри)

30

Спілкування

Частина І (ІІ семестр)

30

Пастир, служіння, молитви

45

Міжнародне спілкування

Частина ІІ (ІІІ семестр)

45

Християнські свята

Частина ІІІ (М семестр)

Оцінка

Підсумкова оцінка курсу буде обчислюватися з використанням таких складових:

Бали

Результат навчання, що оцінюється

15

Портфоліо до теми «Спілкування»

5

Есе

5

Участь у дискусії

5

Рецензія на текст (стаття (уривок книги)

15

Портфоліо до теми «Пастир, служіння, молитви»

5

Есе

5

Участь у дискусії

5

Рецензія на текст (стаття (уривок книги)

15

Портфоліо до теми «Міжнародне спілкування»

5

Есе

5

Участь у дискусії

5

Рецензія на текст (стаття (уривок книги)

15

Портфоліо до теми «Християнські свята»

5

Есе

5

Участь у дискусії

5

Рецензія на текст (стаття (уривок книги)

10

Індивідуально-навчальне дослідне завдання

30

Екзамен

100

Разом

Політика курсу

Відвідування та / або участь є важливим компонентом вашого курсу. Проте, якщо Ви бажаєте навчатися дистанційно — можна узгодити графік навчання на основі навчальної платформи Ооодів-кпас.

Дедлайн. Крайньою межею здачі портфоліо та індивідуального проекту є три дні до заліку/іспиту. Після цієї дати завдання не приймаються.

Переоцінка завдань можлива протягом тижня після отримання оцінки на основі заяви на ім'я завідувача кафедри у письмовій формі. Після отримання заяви, завідувач кафедри протягом тижня створить комісію з переоцінки, яка після проведення аналізу роботи студента повідомить його про своє рішення.

Перескладання роботи студентів можлива протягом тижня після отримання оцінки на основі заяви у письмовій формі.

Академічна доброчесність та плагіат. Якщо ви 1) використовуєте чужі фрази, абзаци чи ідеї своїми словами іншої людини і 2) не вкажете посилання, то ви зробили плагіат певної людини. Є два способи переконатися, що ви не плагіатуєте: 1) презентувати власні ідеї та 2) коли ви представляєте чужі ідеї чи фрази, надаючи посилання. Плагіат - серйозна проблема в сучасного світу, тому я активно перевірятиму вашу роботу, щоб переконатися, що ви не запозичували текст та чужі ідеї. Якщо я виявлю, що ви зробили плагіат у завданні, воно не буде зараховане, а я повідомляю про інцидент декану та куратору.

При виконанні спільних завдань, потрібно зазначати внесок кожного учасника/учасниці.

Мобільні пристрої на заняттях використовуються лише з навчальною метою.

Поведінка в аудиторії. Перед початком та після завершення аудиторних занять читаються, відповідно, молитви «Царю Небесний...» та «Достойно є...».

Теги